Witamy w przedszkolu STEP

Witamy serdecznie Dzieci i Rodziców w naszym przedszkolu. Celem naszym jest, aby w tym najważniejszym okresie rozwoju podarować dzieciom szczęśliwe chwile, pełne radości, poczucia piękna, harmonii i bezpieczeństwa. Każde dziecko jest jedyną i niepowtarzalną osobowością, dlatego też wspólnie z Państwem dążymy do tego, aby nasze dzieci wyposażyć w umiejętności i sprawności, które pozwolą im sprostać wymaganiom stawianym w szkole i życiu dorosłym, by były otwarte na kontakty z innymi ludźmi, by cechowała je twórcza postawa wobec otaczającego świata. W pracy codziennej dokładamy wszelkich starań, żeby wizja wychowawcza domu i przedszkola były spójne. Jesteśmy pewni, że program oparty na tolerancji, samodzielności, nauce w duchu demokracji sprawdzi się idealnie.

Uczęszczanie dziecka do przedszkola przynosi korzyści zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Dzieci zdobywają nowe umiejętności, a rodzice mają czas na pracę zawodową oraz, co bezcenne, mają możliwość spotkań z innymi rodzicami i specjalistami, mogą nawiązać kontakty w lokalnej społeczności, otrzymać wsparcie i informacje związane z zagadnieniami rodzicielstwa oraz pomoc psychologiczno-pedagogiczną.

Kładąc nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, dbamy o ciepłą atmosferę, przyjacielskie relacje, szanujemy się wzajemnie i znajdujemy dobre rozwiązania, ponieważ mamy jasno określony cel – sukces dziecka!

Mamy nadzieję, że docenicie Państwo magię przedszkola, czego z całego serca Wam życzę.

Beata Wegnerska-Gackowska