Infrastruktura przedszkola

Przedszkole położone jest w sąsiedztwie żłobka i szkoły podstawowej, w sercu osiedla Kapuściska,  z dala od centrum miasta, zgiełku i głównych arterii komunikacyjnych. Budynek trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej ponad 1000 m. kw. z bezpiecznym przystosowanym dla dzieci wejściem do placówki, miejscami parkingowymi i pokaźnym terenem zielonym z placem zabaw.  Przedszkole nasze spełnia wszystkie wymogi gwarantujące warunki bezpieczne i higieniczne.

Niewątpliwym atutem przedszkola jest kuchnia z własnym zapleczem wyposażona w nowoczesny, profesjonalny sprzęt gastronomiczny, spełniająca wszystkie wymagania sanitarno- epidemiologiczne oraz BHP. Wykorzystywany w przedszkolu system monitoringu działa 24 godziny na dobę w oparciu o profesjonalne systemy alarmowe i wyspecjalizowane grupy interwencyjne. To co wyróżnia nasze przedszkole na tle innych placówek to:

DUŻA SZATNIA DLA DZIECI

PRZESTRONNE SALE DYDAKTYCZNE