This image for Image Layouts addon
II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej "Bergovia Cup 2019"
„II Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej Bergovia Cup 2019” już za nami :-) Ale jesteśmy pewni, że te fantastyczne przeżycia, wspólne emocje i uśmiechy pozostaną w naszej pamięci na długo!!!

Dodatkowe nformacje, które pojawiły się po turnieju w mediach:

This image for Image Layouts addon
Przedstawienie "Kopciuszek na wesoło"
Z okazji Dnia Dziecka rodzice naszych przedszkolaków przygotowali dla swoich pociech teatralną niespodziankę, przedstawienie "Kopciuszek na wesoło".
Dzień Pluszowego misia w TVP Bydgoszcz
Pluszowy miś obchodzi dziś swoje święto. Jego dzień ustanowiono w 2002 roku, w 100. rocznicę powstania tej wyjątkowej zabawki. Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest w przedszkolach, szkołach oraz dziecięcych oddziałach szpitalnych. W piątek świętowały dzieci z Przedszkola STEP w Bydgoszczy. Nowe misie trafiły także do pacjentów bydgoskich szpitali.