W świecie bajek

W świecie bajek

Nasze Przedszkole przystąpiło do realizacji projektu ,,W świecie bajek”. Projekt ten stawia na edukację najmłodszych poprzez kształtowanie ważnych i pozytywnych wartości oraz poznawanie emocji. Chcemy kształtować u dzieci wrażliwości na otaczający je świat oraz poszerzać ich wyobraźnię. Aby zrobić to w przyjazny dla dzieci sposób autorzy projektu stworzyli serię opowieści, które mają nam w tym pomóc.

Bajki stworzone przez młodych ludzi mają pobudzić dziecięcą wyobraźnię, zaszczepić dobre nawyki w zachowaniu, ale również nauczyć w jaki sposób wyrażać emocje, jak je rozpoznawać u siebie i u innych. Przez najbliższe tygodnie będziemy zapoznawać dzieci z opowieściami stworzonymi przez autorów Projektu i poprzez zabawę i zajęcia plastyczne utrwalać zdobytą wiedzę.
Image