Wspomnień czar

Dzień Dziecka zawsze był wielkim wydarzeniem w naszej przedszkolnej społeczności. Każdego roku niecierpliwie, z aptekarską precyzją odhaczaliśmy dni w kalendarzu, do tego zaznaczonego czerwonym wykrzyknikiem. Ze względu na niezbyt sprzyjające warunki w tym roku zmuszone byłyśmy nieco przeorganizować nasze plany. I tak oto pojawił się konkurs... . Dzieci zobaczyły, że my też kiedyś byłyśmy dziećmi :D Szok i niedowierzanie. Tak, tak. My też byłyśmy małe :D Baaa my jak my, ale okazało się, że nawet Pani Dyrektor kiedyś hasała po podwórku w kucyku na głowie :D Zadanie okazało się na tyle trudne, że żadna z nas nie wytypowała bezbłędnie swoich koleżanek :D Po niewielkiej podpowiedzi zwycięzcą konkursu został Ignacy wraz z Mamą z grupy Biedronki. Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim którzy podjęli się próby rozszyfrowania naszych.