Gwiazdą być.... czyli Stepusiowe eksperymenty z dźwiękiem

Gwiazdą być.... czyli Stepusiowe eksperymenty z dźwiękiem

Gwiazdą być...

czyli Stepusiowe eksperymenty z dźwiękiem

 

            21 listopada 2019r. w naszym przedszkolu pojawiło się mobilne studio nagrań. Dzieci miały niecodzienną możliwość zabawy z dźwiękiem. Śmiechom i nieokiełznanej radości nie było końca. Przesympatyczny Pan Dźwiękowiec zamieniał bowiem nasze głosy w znajomo brzmiące wiewiórki, spowalniał je lub przyspieszał. Jednak, to nagranie głosu Pani Tatiany z Biedronek wywołało wybuch niekontrolowanej euforii. Puszczone od tyłu, brzmiało jak Szeherezada obudzona w środku nocy. Wisienką na torcie okazał się tubalny niczym tyranozaur rex głos wydany przez panią Dyrektor. Zwieńczeniem fenomenalnej zabawy było nagranie przez nasze starszaki piosenki „Podajmy sobie ręce”. Sześciolatki profesjonalnie podeszły do sprawy a efekty ich pracy będzie można usłyszeć niebawem. Proponujemy już teraz ustawiać się w kolejce po autografy :D